11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także i w naszej szkole 8 Listopada 2019r. odbyła się z tej okazji akademia. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny o patriotycznym charakterze. Akademia z okazji Święta Niepodległości była dla uczniów wspaniała lekcją historii i patriotyzmu. Na zakończenie uroczystości, pani dyrektor Marzena Marusińska, podziękowała nauczycielom i uczniom za piękne występy i cenna lekcję historii, która była także ważnym źródłem informacji o trudnych losach naszej Ojczyzny.