Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Przed nami WAKACJE :)

Za nami kolejny rok szkolny, rok wytężonej pracy wszystkich, którzy tworzą społeczność szkolną: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców. Był to rok zwyczajny i niezwyczajny.

Zwyczajny dlatego, że poświęcony realizacji zadań, którymi żyje szkoła: nauką, pracą, zabawą, rozwijaniem zainteresowań i uzdolnień, zdobywaniem wiedzy i umiejętności.

Niezwyczajny, bo obfitujący w wiele zmian. Szczególnym wydarzeniem dla nas tego roku szkolnego była nauka online.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Życzy Dyrekcja